Księgowość z doradztwem prawnym i darmowym kurierem ⋆ Ototax
parallax background

Kim jesteśmy

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Biuro Rachunkowe Ototax


Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów i pasjonatów, którzy dysponują wiedzą z zakresu zarządzania, księgowania i doradztwa prawnego.

Od wielu lat posiadamy własne firmy, dlatego doskonale rozumiemy ich potrzeby, zmieniający się rynek oraz to, jak ważne jest rzetelne księgowanie. Zdajemy sobie również sprawę z faktu, że kontakt z księgowym i bezpieczeństwo finansowe jest istotnym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy usługę wychodzącą poza ramy tradycyjnej księgowości, której jak dotąd nie zaproponowała żadna firma w Polsce.

Jeśli Twoje aktualne biuro rachunkowe nie informuje Cię na bieżąco o wysokości podatków, albo dowiadujesz się o nich za późno, koniecznie sprawdź usługę Ototax. W każdym miesiącu uzyskasz rzetelną informację o stanie rachunków Twojej firmy. Możesz nam zadawać pytania, odpowiemy na nie od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8:00 do 20:00.


TWÓRCY OTOTAX

Krzysztof Opeldus – CEO


„Ototax to biuro rachunkowe z dostępem online, połączone z doradztwem prawnym. Gdziekolwiek jesteś, masz z nami kontakt, możesz się rozliczyć oraz wystawić faktury, a wszystko otrzymujesz w cenie zwykłej usługi księgowej.”

Krzysztof Opeldus jest ekspertem w zakresie rozliczeń podatkowych i ubezpieczeń społecznych. Specjalizuje się w prawie administracyjnym. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu małym i średnim przedsiębiorstwem. Reprezentował sprawy, których nie chcieli się podjąć specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, prowadząc je do końca z sukcesem. Na co dzień współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Gość programów takich jak: Pytanie na Śniadanie, Fakty RMF czy Ekspres Jedynki. Twórca wielu projektów, nagrodzonych za innowacyjne rozwiązania.

Igor Gielniak


„Księgowość to usługa, na której nie można oszczędzać. Małe firmy często to robią, i próbują rozliczać się we własnym zakresie. Przepisy potrafią zmieniać się z miesiąca na miesiąc. Ile zatem czasu „kosztuje” Cię Twoja księgowość? Jeden błąd może za to kosztować znacznie więcej. Mając poczucie bezpieczeństwa, biznes pracuje lepiej – to jest udowodnione!”

Igor Gielniak jest ekspertem w zakresie Turnaround Management. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zarządzaniu średnim i dużym przedsiębiorstwem. W 1988 roku założył pierwszą własną firmę, rozwijając ją do poziomu lidera w swojej branży. Jest wykładowcą na studiach MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów oraz Francuskim Instytucie Zarządzania. W Ototax pełni rolę konsultanta w ramach stworzonego przez siebie projektu Gielniak Consulting Team.

OTOTAX

Twoja firma jest przyszłością.


Naprawdę w to wierzymy. Jeśli z jakiegoś powodu myślisz inaczej, sprawdź jak możemy Ci pomóc.

ototax.cloud
Gdziekolwiek jesteś, masz z nami kontakt, możesz się rozliczyć oraz wystawić faktury.
 
Załóż konto