Internetowe biuro rachunkowe z doradztwem prawnym ⋆ Ototax
parallax background

Biuro rachunkowe przez internet

Ogólnopolskie biuro rachunkowe z dostępem online


Dla samozatrudnionych, mikro i małych firm. Obsługujemy także księgi handlowe w wersji online (pełna księgowość dla spółek i organizacji pozarządowych).

Testuj za darmo przez 14 dni

Ototax to wyjątkowa usługa księgowa z dostępem online, połączona z doradztwem prawnym. Gdziekolwiek jesteś, masz z nami kontakt i możliwość rozliczania. Dzięki oprogramowaniu online, z każdego miejsca na świecie przy użyciu smartfona lub komputera wystawisz fakturę. W bezpiecznej chmurze, w dowolnym momencie wyślesz do nas dokumenty do rozliczenia. Możesz także wybrać tradycyjną formę, udostępnimy bezpłatnie kuriera, który odbierze Twoje dokumenty, a my je zaksięgujemy.

Połączyliśmy zalety tradycyjnego biura rachunkowego, z zaletami księgowości online – wszystko księguje i rozlicza specjalista, dodatkowo gwarantujemy dostęp do danych 24/7, stały kontakt z księgowym i brak limitu pytań. Przeglądaj, pytaj, pobieraj – kiedy chcesz.

Nie lubisz zmian i wolisz swój ulubiony program do wystawiania faktur? Masz wybór i możesz nadal z niego korzystać. Dajemy również możliwość składania dokumentacji osobiście w naszym biurze stacjonarnym. Dzięki technologii ototax.cloud – wszystko otrzymujesz w cenie zwykłej usługi księgowej.

Czy wiesz, że biuro rachunkowe możesz zmienić w trakcie roku. Pomożemy Ci w przeniesieniu dokumentów do Ototax!

internetowe biuro rachunkowe

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, dlatego współpracując z nami, otrzymujesz odpowiedzialność biura rachunkowego. Dodatkowo każdy abonament zamawiasz na czas nieokreślony, a rezygnacja nie obciąża Cię żadnymi kosztami.


Zarejestruj się

Zajmuje to chwilę.

Keep It Simple


System ototax.cloud nie jest podobny do istniejących obecnie na rynku programów księgowych. Został stworzony zgodnie z zasadą Keep It Simple, dzięki czemu jest intuicyjny, szybki i bezproblemowy. Od razu po zalogowaniu jest jasne, jak z nim pracować.

System został stworzony z myślą o wysokim komforcie pracy. Wiemy, że szybkość i przejrzystość informacji jest kluczowym elementem współpracy na linii przedsiębiorca – księgowy, dlatego zdecydowaliśmy się na najlepsze rozwiązania.

Przyzwyczajony do wypełniania skomplikowanych formularzy przed rozpoczęciem pracy z programem? Zapomnij o tym. Tylko Ototax dostarcza program, który od pierwszego zalogowania pozwala wystawić fakturę i inne dokumenty, zamówić kuriera lub bezpiecznie się z nami skontaktować. Wszystkie najważniejsze informacje rozliczeniowe są uzupełniane przez inteligentne API.

program księgowy

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Technologia ototax.cloud, gwarancje oraz ubezpieczenie klasy premium od światowego lidera Lloyd's of London dają bezpieczeństwo Twojej firmie. Ototax – Twoja firma jest przyszłością.


Pakiety

Zobacz funkcje programu.

Jak to działa


  • Każdy miesiąc Twojej działalności rozliczany jest przez naszych specjalistów.
  • Ty wystawiasz faktury – my je księgujemy (nie musisz ich drukować i przesyłać – jednym kliknięciem udostępnisz je do rozliczenia w bezpiecznej chmurze).
  • Otrzymujesz program online do wystawiania dokumentów (m.in. faktury polskie i zagraniczne, proformy, zaliczki, rachunki).
  • Przekazujesz nam inne dokumenty księgowe (np. faktury zakupu, rejestr kasy fiskalnej) – my je księgujemy.
  • Dokumenty do zaksięgowania możesz przekazać nam: online (przy użyciu bezpiecznej chmury w ototax.cloud), zamawiając kuriera (bezpłatnie na klik w ototax.cloud) lub tradycyjnie (przekazując je osobiście do naszego biura).

księgowość z kurierem

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Tylko od Ciebie zależy, z której opcji skorzystasz, uznając ją za najwygodniejszą. Niezależnie od dokonanego wyboru za usługę księgową zapłacisz tyle samo. W Ototax stawiamy na proste i przejrzyste zasady współpracy.


Blog

Przeczytaj nasze wskazówki.

Masz dostęp do wszystkich informacji


W każdym miesiącu otrzymasz rzetelną informację o stanie Twojej firmy (np. wartość podatku do zapłaty, informacje o terminach, inne ważne dane księgowe). Wszystkie te informacje będziesz widział przy każdym zamkniętym miesiącu księgowym w postaci notatki w ototax.cloud.

Masz z nami stały kontakt. W systemie ototax.cloud, w dowolnym momencie wysyłasz do nas pytania (funkcja Q&A). Masz podgląd wszystkich swoich pytań i spraw, więc w razie potrzeby, możesz do nich wrócić, otworzyć je ponownie i zadać kolejne pytania. Będziesz mógł również śledzić statusy Twoich spraw.

księgowość internetowa

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Nie lubisz nowości i wolisz tradycyjną formę księgowości? Możesz odwiedzać nas w biurze! Pamiętaj, żeby zamówić termin spotkania, dzięki czemu zarezerwujemy dla Ciebie odpowiednią ilość czasu.


Kontakt

Wybierz dogodną formę kontaktu.

Wyróżnij firmę dzięki ototax.cloud


Ile razy zdarzyło Ci się szukać numeru faktury, rachunku lub innych informacji na dokumentach kontrahentów? Niestety wiele programów do fakturowania generuje dokumenty w taki sposób, że ich czytelność nie jest najlepsza. Dzięki ototax.cloud, Twoje dokumenty sprzedażowe będą wyróżniać się na tle innych! Twoi klienci otrzymają wyjątkowe faktury. Wszystkie dokumenty z naszego systemu są estetycznie zaprojektowane i możesz je dostosować do własnych potrzeb np. dodając swoje logo, adres strony internetowej, e-mail, numer telefonu lub inne dane.

program do faktur

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Optymalnie skonstruowana i dobrze wyglądająca faktura przyciąga wzrok, zatem przyciągnie Twoich klientów! Opracowaliśmy dokumenty w taki sposób, aby najważniejsze informacje były dobrze widoczne i intuicyjnie rozlokowane.


Pytania?

Możesz liczyć na naszą pomoc.
Załóż konto