Zarabianie na polecaniu usług z wysoką prowizją ⋆ Ototax
parallax background

Program partnerski

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Zarabiaj polecając Ototax


Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarobić 600 zł za polecenie jednego klienta, zostaw swój adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą. Szanujemy naszych partnerów, dlatego w Ototax uzyskasz przejrzyste zasady i zawsze będziesz wiedział, ile zarobisz za polecenie usługi. Jako jeden z nielicznych programów w Polsce, proponujemy wysokie prowizje i długi okres wypłacania premii. Rozwiń z nami Ototax i dołącz do naszego programu partnerskiego!

Ty tylko polecasz nasze usługi, a my zajmujemy się całą resztą. Każdy polecony przez Ciebie klient zapewnia Ci dodatkowe źródło dochodu na 30 miesięcy. Nie otrzymujesz tylko jednorazowej prowizji – od każdego klienta należy Ci się comiesięczna premia. Zależy nam na rozwoju naszej księgowości, dlatego partnerzy otrzymują bardzo satysfakcjonujące warunki współpracy.

Polecaj i zarabiaj – gdziekolwiek jesteś, i jak Ci jest wygodnie

Zarabiasz na polecaniu naszych usług. Otrzymujesz unikalny kod, dzięki któremu polecony klient zyskuje atrakcyjniejszą cenę usług Ototax, a Ty dodatkowo pobierzesz prowizję. W naszym programie partnerskim zyskują obie strony – polecony klient oraz partner, który o niej informuje. Nasze usługi możesz polecić dowolnej liczbie osób, firm lub organizacji, w dowolny sposób. Wybierz najskuteczniejszą metodę i zarabiaj z nami.

Chcę zarabiać z Ototax:

 

     
    Załóż konto